stylowe wnętrze z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w okolicach Łodzi

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Łodzi

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 140 metrów kwadratowych w okolicach Łodzi (łódzkie) za 319 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja usytuowana jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, nieopodal centrum. Blisko pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Obok ekskluzywnej rezydencji mieści się 2-stanowiskowy garaż. Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców luksusowej rezydencji stoją solidne, antywłamaniowe rolety zewnętrzne.

Luksusowa rezydencja wykończona w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu jedynie najlepszych jakościowo materiałów, co dało niezwykle ciepłe i rodzinne wnętrze. Poddasze ekskluzywnej rezydencji pozostawiono do samodzielnej aranżacji. Rozkład pokoi i pomieszczeń i luksusowej rezydencji prezentuje się następująco: salon + spiżarnia + kuchnia + łazienka + jadalnia + pokój + sypialnia.

Ekskluzywna rezydencja oddana została do użytku w latach 90-tych ubiegłego wieku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 1 960 metrów kwadratowych. Jeżeli ta luksusowa rezydencja odpowiada Twoim oczekiwaniom – zadzwoń i umów się na prezentację. W razie potrzeby przygotujemy dla Państwa dogodną ofertę kredytową kilku banków. Pomagamy w przeprowadzeniu całej transakcji kupna/sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Wioleta Piotrowska (licencja nr: 20011).

Staramy się, aby informacja dotycząca luksusowej rezydencji była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Opis ekskluzywnej rezydencji zawarty na stronie internetowej sporządzany został na podstawie oględzin luksusowej rezydencji oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja o której mowa w art. 71 KC. (111-1039)

Kontakt:
Tel. +48 43 827 50 50
Tel. +48 502 66 60 60