front ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w Kwidzynie

Rezydencja na sprzedaż w Kwidzynie

Luksusowa rezydencja o powierzchni 210 metrów kwadratowych w Kwidzynie (pomorskie) za 399 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja znajduje się na słonecznym wzgórzu, w cichej i spokojnej okolicy. Luksusowa rezydencja wykończona w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu jedynie najlepszych jakościowo materiałów. Niezwykłe wrażenie robi znajdujący się za ekskluzywną rezydencją przepięknie wypielęgnowany ogród z licznymi nasadzeniami roślin rabatowych, krzewów, drzew oraz innej dopasowanej do siebie roślinności. Nieopodal znajduje się drewniana altana, drewutnia oraz niewielki ogród warzywny.

Luksusowa rezydencja składa się z 4 kondygnacji:
KONDYGNACJA -1: 5 pomieszczeń
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + pokój + korytarz + balkon + łazienka z wc + salon + kuchnia
KONDYGNACJA 1: 4 pokoje + balkon + łazienka z wc
KONDYGNACJA 2: open sapce na cele mieszkalne.

Cena ekskluzywnej rezydencji do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Luksusowa rezydencja objęta słynnym i popularnym programem „Kupujący nie płaci prowizji”. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 1990 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka liczy 1 643 metrów kwadratowych powierzchni. W razie pytań – zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w luksusowej rezydencji. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 51. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-3615)

Kontakt:
Tel. +48 55 277 65 09
Tel. +48 603 70 55 85