widok od strony ogrodu na luksusową rezydencję w okolicach Katowic na sprzedaż

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 248 metrów kwadratowych w okolicach Katowic (śląskie) za 600 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji:
PARTER: wiatrołap + kuchnia + hall + pokój + łazienka + taras + salon
PIĘTRO 1: hall + 2 balkony + łazienka + 4 pokoje
PODDASZE

Luksusowa rezydencja adresowana głównie do rodziny z uczącymi się dziećmi. Sprzyja temu atrakcyjna lokalizacja w cichej, spokojnej oraz zielonej okolicy. Ponadto ekskluzywna rezydencja wykończona w jest w niecodziennie wysokim standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego gatunku. Cena luksusowej rezydencji podlega indywidualnej negocjacji. Luksusowa rezydencja objęta słynnym i popularnym wśród klientów programem: „Kupujący nie płaci prowizji”. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 994 metrów kwadratowych.

Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont ekskluzywnej rezydencji. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami – Śląsk i Zagłębie. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-1633)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl
Tel. +48 784 554 364