salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w Legnicy

Rezydencja na sprzedaż w Legnicy

Luksusowa rezydencja o powierzchni 154,1 metrów kwadratowych w Legnicy (dolnośląskie) za 929 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena ekskluzywnej rezydencji do negocjacji ze zdecydowanym klientem. Luksusowa rezydencja zapewnia swoim domownikom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki wstawionym, antywłamaniowym drzwiom i zainstalowanym roletom.

Ekskluzywna rezydencja składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: salon + garaż + taras + wiatrołap + jadalnia + hall + kuchnia + garderoba + spiżarnia + łazienka + pokój
KONDYGNACJA 1: 3 pokoje + korytarz + łazienka.

Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej i bezpiecznej okolicy oraz zadbana, wypielęgnowana działka to kolejne zalety tej luksusowej rezydencji do sprzedaży. Wokół dużo terenów zielonych oraz prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Na dodatek na działce mieści się przepiękny ogród zimowy. Natomiast w bryle luksusowej rezydencji znajduje się jednostanowiskowy garaż oraz podręczny magazyn.

Ekskluzywna rezydencja poszczycić się może niebywale wysokim standardem i najlepszej jakości materiałami wykończeniowymi, Wnętrze luksusowej rezydencji to mariaż komfortu, prestiżu i elegancji. Luksusowa rezydencja objęta została znanym programem „Kupujący nie płaci prowizji”. Ekskluzywna rezydencja przygotowana od razu do wprowadzenia się nowych właścicieli. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2012 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 1 038 metrów kwadratowych. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Przy transakcji zakupu luksusowa rezydencja zapewniamy obsługę notarialną, najniższą taksę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Legnica, ul. Bilsego 11. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (156-5382)

Kontakt:
tel. +48 661 096 103