front luksusowej rezydencji do sprzedaży w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 360 metrów kwadratowych w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie) za 3 mln złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja wykończona w najwyższym, możliwym standardzie przy użyciu jedynie najlepszej klasy materiałów (trawertyn, rzeźbione meble z czarnego dębu). Ekskluzywna rezydencja posiada zainstalowaną klimatyzację ze sterownikami w każdym pomieszczeniu oraz nadmuch geotermalny ciepła w zimie i chłodnego powietrza latem.

Wnętrze luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0: hol + łazienka + pokój do ćwiczeń + sypialnia + łazienka + jadalnia + sauna + kuchnia + salon + taras
KONDYGNACJA 1: antresola/pokój
KONDYGNACJA 2: 3 pokoje + łazienka.

Luksusowa rezydencja wybudowana w stylu pruskim z połączeniem surowej cegły, piaskowanego drewna, kutego metalu, hartowanego szkła i pokryta strzechą. Właściciele ekskluzywnej rezydencji dbają o dobrą aurę w tym miejscu i wszystkie żyły wodne i fale zakłócające przepływ energii zostały wyeliminowane jeszcze na etapie projektowania. Luksusowa rezydencja posiada dwa garaże. W jednym z nich urządzona jest wystawa zabytkowych samochodów jednej z najdroższych marek świata.

Ekskluzywna rezydencja zapewnia swoim mieszkańców duże poczucie bezpieczeństwa dzięki zaawansowanemu systemowi monitoringu. Luksusowa rezydencja dedykowana dla najbardziej wymagających klientów, w szczególności zamożnych biznesmenów, którzy chcieliby prowadzić tu działalność gospodarczą (ośrodek wypoczynkowy, ośrodek SPA, sala bankietowa itp).

Kolejną zaletą ekskluzywnej rezydencji jest jej malownicza, atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu wolborskich lasów, co zapewnia mieszkańców ciszę i spokój. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2002 roku. Zabudowa rezydencjalna. Działka rozciąga się na powierzchni 22 000 metrów kwadratowych. Luksusowa rezydencja gotowa do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Cena ekskluzywnej rezydencji do negocjacji ze zdecydowanym klientem. Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji. Jestem do Państwa dyspozycji. Serdecznie zapraszam. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecam ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-57)

Kontakt:
e-mail: n.stolarska@wgn.pl
Tel. +48 536 584 327