po lewej salon, po prawej jadalnia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w okolicach Gdańska

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdańska

Luksusowa rezydencja o powierzchni 154 metrów kwadratowych w okolicach Gdańska (pomorskie) za 549 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja objęta słynnym i popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu pośrednik wynagradzany jest tylko przez sprzedającego.

Luksusowa rezydencja poszczycić się może niezwykle atrakcyjną lokalizacją nieopodal jeziora. blisko stąd do szkoły, sklepów, poczty, kościoła, przychodni zdrowia. Ekskluzywna rezydencja składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA -1: garaż + pomieszczenia gospodarcze + kotłownia
KONDYGNACJA 0: kuchnia + taras + jadalnia + sień + 2 pokoje + hall + łazienka
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + korytarz + łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż całkowicie umeblowana. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 11 854 metrów kwadratowych. Zapraszam do obejrzenia ekskluzywnej rezydencji. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont luksusowej rezydencji. Dzięki ofercie 25 banków, klient może wybrać kredyt najkorzystniejszy dla siebie.

Z oferty kredytowej możesz skorzystać również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 8527. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego lecz ma charakter informacyjny, zalecamy jej weryfikację. (087-1473)

Kontakt:
Tel. +48 58 350 96 25
Tel. +48 793 100 580