stylowe wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w okolicach Krakowa

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Krakowa

Luksusowa rezydencja o powierzchni 210 metrów kwadratowych w okolicach Krakowa (małopolskie) za 850 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja zapewnia swoim domownikom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki zaawansowanej instalacji alarmowej, ochronie słynnej firmy ochroniarskiej, solidnym, antywłamaniowym drzwiom oraz roletom w oknach.

Luksusowa rezydencja poszczycić się może bardzo wysokim standardem oraz wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Ekskluzywna rezydencja ogrzewana za pomocą gazu. Wnętrze luksusowej rezydencji tworzą następujące pomieszczenia:
PODPIWNICZENIE: 3 pomieszczenia
PARTER: gabinet + taras + wiatrołap + jadalnia + kuchnia + salon + spiżarnia + wc + łazienka
PIĘTRO 1: 3 sypialnie + balkon + łazienka z wc
PIĘTRO 2: poddasze/strych nie urządzone.

Luksusowa rezydencja przygotowana od razu do zamieszkania przez przyszłych właścicieli. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2009 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 500 metrów kwadratowych. Pomagamy w pozyskaniu kredytu na zrealizowanie inwestycji. Zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stornie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-57)

Kontakt:
e-mail: k.stopa@wgn.pl
Tel. +48 535 741 262