nowoczesne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży w okolicy Łodzi

Rezydencja na sprzedaż w okolicy Łodzi

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 240 metrów kwadratowych w okolicy Łodzi (łódzkie) za 990 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja poszczycić się może niebywale malowniczą i atrakcyjną lokalizacją blisko stadniny koni oraz znanego centrum handlowego. Wokół dużo zieleni. W cenie luksusowej rezydencji ujęto już kompletny projekt wnętrza wykonany przez profesjonalne studio.

Wysoki komfort ekskluzywnej rezydencji zapewnia rozprowadzony system ogrzewania podłogowego. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji przedstawia się następująco:
KONDYGNACJA 0: hol + pralnia + jadalnia + wc + pokój dzienny + kotłownia + 3 garderoby + garaż + 2 łazienki + 3 sypialnie + komunikacja
KONDYGNACJA 1: gabinet

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w stanie deweloperskim dedykowana najbardziej wymagającym klientom, a w szczególności rodzinom ceniącym ciszę, spokój, zieleń, ale z dogodnym dojazdem do centrum. Luksusowa rezydencja objęta popularnym wśród klientów programem „Kupujący nie płaci prowizji dla biura”. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2016 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 1 250 metrów kwadratowych. Jeśli szukasz luksusowej rezydencji w stanie deweloperskim w spokojnej okolicy wśród terenów zielonych, ale jednocześnie z wygodnym dojazdem do miasta, to ta ekskluzywna rezydencja jest dla ciebie. Serdecznie zapraszam. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecam ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywna rezydencja oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-52)

Kontakt:
Tel. +48 694 215 326