stylowy salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w okolicach Legnicy

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy

Luksusowa rezydencja o powierzchni 210 metrów kwadratowych w okolicach Legnicy (dolnośląskie) za 490 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja niezwykle ekonomiczna w eksploatacji. Luksusowa rezydencja wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie przy wykorzystaniu jedynie najlepszej klasy materiałów.

Ekskluzywna rezydencja składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: salon + garaż + taras + łazienka + sypialnia + kuchnia + przedpokój
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + garderoba + łazienka.

Atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej, pod lasem to następny atut i mocnym punkt tej luksusowej rezydencji. Ponadto ekskluzywna rezydencja objęta została popularnym wśród klientów programem „Sprzedaż bezpośrednia”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca.

Luksusowa rezydencja przygotowana od razu do zamieszkania. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2000 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 1 300 metrów kwadratowych. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji. Cena do negocjacji ze zdecydowanym klientem. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (094-1008)

Kontakt:
Tel. +48 518 013 569