salon w nowoczesnych, modnych kolorach w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w okolicach Legnicy

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy

Luksusowa rezydencja o powierzchni 520 metrów kwadratowych w okolicach Legnicy (dolnośląskie) za 630 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena ekskluzywnej rezydencji podlega indywidualnej negocjacji. Luksusowa rezydencja poszczycić się może doskonałą lokalizacją w otoczeniu wielu sklepów, szkół, przychodni zdrowia, ekskluzywnych restauracji oraz terenów rekreacyjnych (np. rowerowe ścieżki).

Ekskluzywna rezydencja adresowana do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności rodzin, które cenią zaufanych sąsiadów, a także lubią spędzać czasu w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Mocnym punktem luksusowej rezydencji jest możliwość pozostawienia większości wykonanego z drewna na specjalne zamówienie umeblowania.

Wysoki standard, najlepszej jakości materiały wykończeniowe oraz duża, licząca 2700-metrów działka to kolejne zalety tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja o naprawdę dużym potencjale – świetnie sprawdzi się również pod działalność komercyjna (kompleks budynków poprodukcyjnych). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji prezentuje się następująco: 5 pokoi + 2 pomieszczenia + kuchnia + korytarz + łazienka.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji po częściowym remoncie, kiedy to odnowiono elewację, wymieniono stolarkę drzwiową i okienną, dach pokryto nową blachodachówką, wymieniono całą instalację elektryczną i grzewczą, a na podłogach położono panele oraz kafle. Serdecznie zachęcam do zakupu luksusowej rezydencji i zapraszam na oględziny tej historycznej posiadłości, wpisanej od zawsze w tutejszy pejzaż. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji oraz przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja, kredyt na zakup) zadzwoń +48 726 118 966.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Głogów, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-2163)

Kontakt:
e-mail: a.lesiuk@wgn.pl
Tel. +48 726 118 966