ekskluzywny salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży w okolicach Legnicy

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 175 metrów kwadratowych w okolicach Legnicy (dolnośląskie) za 550 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja przygotowana do natychmiastowego wprowadzenia się nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Ekskluzywna rezydencja po kapitalnym remoncie, w trakcie którego między innymi wymieniono instalacje hydrauliczne, zamontowano grzejniki panelowe, wstawiono okna pcv, ściany pokryto gładziami, a na podłogach położono glazurę i panele. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA -1: garaż + pokój + pralnia + pomieszczenie gospodarcze
KONDYGNACJA 0: kuchnia + hol + salon + taras + wiatrołap + łazienka + pokój
KONDYGNACJA1: 3 sypialnie + łazienka z wc.

Ekskluzywna rezydencja zaprojektowana, wybudowana i urządzona w nowoczesnym designie. Zabudowa wolo stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 432 metrów kwadratowych. Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji. Udzielamy bezpłatnej pomocy w doborze i uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (094-1275)

Kontakt:
Tel. +48 511 475 580