prestiżowy salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego

Luksusowa rezydencja o powierzchni 111,8 metrów kwadratowych w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego (wielkopolskie) za 450 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja o dużym potencjale – doskonale nadaje się nie tylko do zamieszkania, ale i prowadzenia działalności komercyjnej (warsztat mechaniki pojazdowej). Luksusowa rezydencja wykończona w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu jedynie najlepszego gatunku.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z całkowitym wyposażeniem i umeblowaniem. Wnętrze luksusowej rezydencji tworzą: salon + kotłownia + 3 sypialnie + przedpokój + kuchnia + wiatrołap + wc. Luksusowa rezydencja poszczycić się może również atrakcyjną lokalizacją w spokojnej okolicy, tuż przy granicy miasta. Wokół tereny zielone. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2009 roku. Działka rozciąga się na powierzchni 1 249 metrów kwadratowych.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. Posiadamy certyfikat jakości SJ Expert wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. (020-8141)

Kontakt:
e-mail: m.switala@wgn.pl
Tel. +48 62 738 11 44
Tel. +48 665 600 670