stylowy salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w okolicach Słupska

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Słupska

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 173 metrów kwadratowych w okolicach Słupska (pomorskie) za 599 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja znajduje się w zielonej, cichej i spokojnej okolicy. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Ekskluzywna rezydencja wykończona w bardzo wysokim standardzie. Tylko najlepszego gatunku materiały wykończeniowe.

Wnętrze luksusowej rezydencji tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: hol + pomieszczenie gospodarcze + gabinet + garaż + salon + łazienka z wc + 2 tarasy + kuchnia
KONDYGNACJA 1/2: garderoba + sypialnia
KONDYGNACJA 1: 2 sypialnie + salon kąpielowy + 2 balkony garderoba.

Ekskluzywna rezydencja objęta popularnym wśród klientów programem „Oferta bezpośrednia” dzięki czemu wszystkie koszty związane z wynagrodzeniem pośrednika ponosi tylko strona sprzedająca. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2013 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 646 metrów kwadratowych. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-11639)

Kontakt:
Tel. +48 59 842 80 75
Tel. +48 695 220 155