stylowy salon z kominkiem w luksusowej rezydencji do sprzedaży w okolicach Szczecina

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Szczecina

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 194,30 metra kwadratowego w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie) za 699 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja dedykowana najbardziej wymagającym klientom, w szczególności zaś rodzinom wieloosobowym.

Luksusowa rezydencja wyróżnia się swoją atrakcyjną lokalizacją w cichej, spokojnej okolicy, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Na osobną uwagę zasługuje przepięknie wypielęgnowana i zadbana działka z wieloma nasadzeniami. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji wykończone w najwyższym standardzie przy użyciu materiałów najlepszego gatunku.

Luksusowa rezydencja ogrzewana gazowo. Na podłogach położono wysokiej jakości parkiet. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2006 roku. Działka liczy 1 000 metrów kwadratowych powierzchni. Wnętrze luksusowej rezydencji tworzą:
PARTER: salon + wc + jadalnia + pomieszczenie gospodarcze + aneks kuchenny + łazienka + taras + 2 sypialnie
PIĘTRO: 2 sypialnie + salon + łazienka + schowek.
Polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. (170-1070)

Kontakt:
e-mail: maciej.brzozowski@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 531 570 780