front nowoczesnej rezydencji do sprzedaży w okolicach Krakowa

Rezydencja na sprzedaży w okolicach Krakowa

Luksusowa rezydencja o powierzchni 213 metrów kwadratowych w okolicach Krakowa (małopolskie) za 599 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena ekskluzywnej rezydencji do negocjacji ze zdecydowanym klientem. Luksusowa rezydencja do sprzedaży wraz z opcją pozostawienia umeblowania.

Ekskluzywna rezydencja zapewnia swoim mieszkańców duże poczucie bezpieczeństwa dzięki zainstalowanej, nowoczesnej instalacji alarmowej. W oknach luksusowej rezydencji wstawione są elektryczne rolety. Ekskluzywna rezydencja ogrzewana gazowo. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji:
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + pomieszczenia gospodarcze + garderoba + kuchnia + hol + salon + 2 sypialnie
KONDYGNACJA 1: open space 100 m2

Ekskluzywna rezydencja wykończona w najwyższym standardzie przy użyciu jedynie najlepszych jakościowo materiałów. Luksusowa rezydencja adresowana do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 2 370 metrów kwadratowych. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 6165. WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami (80 biur w kraju). Posiadamy tytuł Brokera Roku. Zapewniamy obsługę notarialną, pomagamy w uzyskaniu kredytu. (048-3896)

Kontakt:
Tel. +48 32 622 72 03