front luksusowej rezydencji do sprzedaży w okolicach Wrocławia

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Wrocławia

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 200 metrów kwadratowych w okolicach Wrocławia (dolnośląskie) za 800 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja została objęta niezwykle popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa wyłącznie strona sprzedająca.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA 0:
– salon
– garaż
– taras
– kotłownia
– kuchnia
– hol
– gabinet
– wiatrołap
– łazienka
– spiżarnia
KONDYGNACJA 1:
– sypialnia
– pomieszczenie gospodarcze
– 2 pokoje
– hol
– pokój TV
– garderoba
– łazienka

Luksusowa rezydencja poszczycić się może niesłychanie zadbaną i zagospodarowaną działką, na której wydzielono miejsce na grill, plac zabaw oraz niewielkie boisko do gry. Dużym atutem ekskluzywne rezydencji jest również jej atrakcyjna lokalizacja przy jednej z bocznych ulic, w cichej i spokojnej okolicy. Wnętrze luksusowej rezydencji wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu tylko i wyłącznie materiałów najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2004 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka liczy 1 981 metrów kwadratowych powierzchni. Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15872)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 20
Tel. +48 502 266 125