ekskluzywne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży w okolicach Wrocławia

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Wrocławia

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 149 metrów kwadratowych w okolicach Wrocławia (dolnośląskie) za 549 tysięcy złotych na sprzedaż.
Wnętrze luksusowej rezydencji tworzą dwie kondygnacje:
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + kuchnia + hall + salon + garaż + wc + kotłownia
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + garderoba + łazienka.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży całkowicie urządzona oraz umeblowana. Osoby posiadające więcej niż jeden samochód z pewnością ucieszy fakt, że oprócz garażu znajduje się tu jeszcze dodatkowe miejsce parkingowe w zadaszonym miejscu. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców ekskluzywnej rezydencji jest nowoczesny system monitoringu oraz instalacja alarmowa.

Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2014 roku. Działka rozciąga się na powierzchni 516 metrów kwadratowych. Ekskluzywna rezydencja gotowa od razu do wprowadzenia się przyszłych właścicieli. Mocne punkty luksusowej rezydencji to również wysoki standard, najlepszej jakości materiały wykończeniowe a także znakomita lokalizacja. Przy konieczności finansowania zakupu luksusowej rezydencji kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. (155-464)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl
Tel. +48 607 530 633