fragment luksusowego salonu z kominkiem w prestiżowej rezydencji do sprzedaży w okolicach Wrocławia

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Wrocławia

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 200 metrów kwadratowych w dalszych okolicach Wrocławia (opolskie) za 699 tysięcy złotych na sprzedaż.
Za luksusową rezydencją znajduje się imponujący, wypielęgnowany ogród ogrodem z wieloma nasadzeniami krzewów ozdobnych, iglaków oraz kwiatów. Jest też sad owocowy i ogród warzywny. Ekskluzywna rezydencja przyłączona do kanalizacji miejskiej. Mimo to na posesji jest szambo i sprawna oczyszczalnia ekologiczna.

Wysoki standard, najlepszego sortu materiały wykończeniowe oraz przepiękny widok na pola i lasy – to najważniejsze zalety tej luksusowej rezydencji do sprzedaży. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA 0: salon + garaż + kuchnia + kotłownia + jadalnia + schowek + pokój + łazienka + hall + wiatrołap
KONDYGNACJA 1: sypialnia + łazienka + 2 pokoje + hol + 3 garderoby
KONDYGNACJA 2: pomieszczenie/a do adaptacji

Kolejne atuty luksusowej rezydencji to na pewno słoneczne, jasne wnętrze, okazała architektura oraz rodzinny klimat. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2004 roku. Zabudowa wolno stojąca. działka rozciąga się na powierzchni 4 600 metrów kwadratowych. Luksusowa rezydencja objęta słynnym i popularnym programem „Kupujący nie płaci prowizji”. Zapewniamy kompleksową obsługę: pomoc w uzyskaniu korzystnego kredytu, doradztwo prawne, usługi rzeczoznawcy, wyceny, notariusza, przekazanie luksusowej rezydencji, pomoc w przeprowadzce, usługi remontowe, aranżację wnętrz, projektowanie ogrodów. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (174-60)

Kontakt:
Tel. +48 723 505 936