front luksusowej rezydencji w Szczecinie na sprzedaż

Rezydencja do sprzedaży w Szczecinie

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 563 metrów kwadratowych w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 7,8 mln złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja zaprojektowana i wykonana na najwyższym poziomie i standardzie przy wykorzystaniu jedynie najlepszych materiałów i surowców. Duże wrażenie estetyczne robi zadbana i zagospodarowana działka z wieloma nasadzeniami. Cena luksusowej rezydencji podlega indywidualnej negocjacji.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji tworzą: garaż + kuchnia + 5 sypialni + salon + łazienka
Wnętrze dodatkowego budynku tworzą: garaż + sala do ćwiczeń + 5 sypialni + kuchnia + salon.

Luksusowa rezydencja dedykowana dla osób przedsiębiorczych, którzy chcą mieszkać i pracować pod jednym dachem. Ekskluzywna rezydencja posiada bowiem ogromny potencjał w postaci znajdującego się w jej wnętrzu jedynego w Polsce basenu ze szkoła pływania dla niemowląt i małych dzieci. Wszystko utrzymane w idealnym stanie i najwyższym standardzie. To idealne miejsce do zamieszkania i prowadzenia naprawdę dochodowego biznesu na skalę krajową.

Luksusowa rezydencja w zabudowie wolno stojącej. Działka liczy 2 000 metrów kwadratowych powierzchni. Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji. Przy zakupie luksusowej rezydencji zapewniamy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (105-8893)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl
Tel. +48 91 307 02 70