ekskluzywny salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży w okolicy Legnicy

Rezydencja na sprzedaż w okolicy Legnicy

Luksusowa rezydencja o powierzchni 500 metrów kwadratowych w okolicy Legnicy (dolnośląskie) za 850 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja wyróżnia się naprawdę atrakcyjną lokalizacją. Blisko liczne sklepy, świetlica, kościół, a także słynne pole do paintballu. Wnętrze luksusowej rezydencji wykończone niezwykle ekskluzywnie i nowocześnie z ciekawym oświetleniem halogenowym. Sznytu dodają wykończenia z materiałów najlepszego gatunku, jak na przykład dąb, marmur, granit, terakota, tynk żywiczny etc. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców ekskluzywnej rezydencji są solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe.

Luksusowa rezydencja przeszła kilka dużych remontów: w 2002 roku, w 2003 roku, w 2008 oraz w 2010 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: kuchnia + kotłownia + jadalnia + spiżarnia + taras + garderoba + salon + 2 łazienki z wc + gabinet
KONDYGNACJA 1: salon + łazienka z wc + bawialnia dla dzieci + 3 sypialnie.

Na osobną uwagę zasługuje znajdująca się naokoło ekskluzywnej rezydencji przepięknie zadbana i wypielęgnowana działka. Znajdziemy tu około tysiąca drzew ozdobnych oraz owocowych. Dodatkowo darmowa woda z ujęcia z własnej studni (pompa) do podlewania ogrodu. Ponadto na działce znajduje się staw rekreacyjny (zasobny w ryby). Wraz z luksusową rezydencją przyszły właściciel dostaje działkę rolną o pow. 30 ar w okolicy (z przeznaczeniem na przykład pod sad).

Luksusowa rezydencja świetnie nadaje się nie tylko do zamieszkania, ale i prowadzenia firmy pod jednym dachem. Cena ekskluzywnej rezydencji podlega indywidualnej negocjacji. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja objęta słynnym i popularnym wśród kupujących programem „Sprzedaż bezpośrednia”, dzięki czemu kupujący nie ponosi opłat dla biura. Działka rozciąga się na imponującej powierzchni 5 000 metrów kwadratowych. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (094-936)

Kontakt:
Tel. +48 76 742 71 98
Tel. +48 696 426 227