klasyczny salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w okolicy Legnicy

Rezydencja na sprzedaż w okolicy Legnicy

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 171 metrów kwadratowych w okolicy Legnicy (dolnośląskie) za 595 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja do sprzedaży wraz z kompletnym umeblowaniem oraz wysokiej klasy sprzętem RTV/AGD. Ekskluzywna rezydencja mieści się w niebywale atrakcyjnej lokalizacji, w cichej i spokojnej okolicy. Dodatkowym plusem lokalizacji jest bliskość terenów rekreacyjnych, ścieżek rowerowych, basenu, a także licznych placów zabaw dla dzieci, szkoły itp. Cena luksusowej rezydencji do negocjacji ze zdecydowanym klientem.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA 0: kuchnia + garaż + salon + przedpokój + jadalnia + wiatrołap + łazienka z wc
KONDYGNACJA 1: 3 pokoje + przedpokój + garderoba + łazienka z wc + balkon
KONDYGNACJA 2: strych (open space).

Luksusowa rezydencja nadaje się od razu do wprowadzenia się nowych właścicieli. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2002 roku. działka rozciąga się na powierzchni 354 metrów kwadratowych. Ekskluzywna rezydencja adresowana do najbar5dziej wymagających klientów. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (094-1263)

Kontakt:
Tel. +48 76 742 71 98
Tel. +48 696 426 227