widok z boku na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży w okolicy Suwałk

Rezydencja na sprzedaż w okolicy Suwałk

Luksusowa rezydencja o powierzchni 200 metrów kwadratowych w okolicy Suwałk (podlaskie) za 1,2 mln złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja wykończona w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu (naturalny kamień, terakota). Cena luksusowej rezydencji do negocjacji.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji przedstawia się następująco:
KONDYGNACJA -1: samodzielnie mieszkanie + apartament z kuchnią i łazienką oraz 2 sypialniami
KONDYGNACJA 0: salon + salon kosmetyczny + jadalnia + wc + kuchnia
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + taras + łazienka
KONDYGNACJA 2: pokój wypoczynkowy + łazienka + sypialnia.

Luksusowa rezydencja dedykowana biznesmenom i osobom przedsiębiorczym, czy;li osobom, które chciałyby pracować i mieszkać pod jednym dachem. Ekskluzywna rezydencja świetnie nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej (agroturystyka). Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 1987 roku. Działka rozciąga się na powierzchni 2 811 metrów kwadratowych. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Zlecenie realizowane pod nadzorem licencjonowanego pośrednika – numer licencji 20442.

WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. (144-603)

Kontakt:
e-mail: jrydzewska@wgn.pl
Tel. +48 87 566 64 14
Tel. +48 537 580 706