nowoczesne wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w okolicy Suwałk

Rezydencja na sprzedaż w okolicy Suwałk

Luksusowa rezydencja o powierzchni 400 metrów kwadratowych w okolicy Suwałk (podlaskie) za 520 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja wyróżnia się estetycznie zaprojektowaną i zadbaną działką, na której znajdziemy wiele nasadzeń drzew i krzewów ozdobnych. Do największych atutów luksusowej rezydencji należy zaliczyć: wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz możliwość własnej adaptacji i wykończenia niektórych pomieszczeń.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji tworzą dwie strefy:
STREFA 1: 4 pokoje + wc + kuchnia + 2 łazienki + pomieszczenie gospodarcze
STREFA 2: kuchnia + wc + korytarz + łazienka + 4 pokoje.

Luksusowa rezydencja przygotowana do wprowadzenia się nowych właścicieli. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 2 900 metrów kwadratowych. Zapraszamy do osobistego zapoznania się z luksusową rezydencją. Cena ekskluzywnej rezydencji do negocjacji ze zdecydowanym klientem. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Zlecenie realizowane pod nadzorem licencjonowanego pośrednika – nr licencji zawodowej 20442.

WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. (144-729)

Kontakt:
e-mail: abutkiewicz@wgn.pl
Tel. +48 87 566 64 14
Tel. +48 726 378 878