luksusowy salon oraz przedpokój w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w Częstochowie

Rezydencja na sprzedaż w Częstochowie

Luksusowa rezydencja o powierzchni 250 metrów kwadratowych w Częstochowie (śląskie) za 550 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja objęta programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupując luksusową willę za pośrednictwem agencji WGN, nie zapłacisz żadnej prowizji za pośrednictwo. Luksusowa rezydencja ogrzewana miejskim gazem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji prezentuje się następująco:
– salon
– taras
– kuchnia
– garaż
– łazienka
– balkon
– ogród zimowy
– garderoba
– 4 pokoje
– piwnica
– łazienka
– komunikacja

Wnętrze luksusowej rezydencji wykończone w najwyższym standardzie przy użyciu materiałów najlepszej klasy. Luksusowa rezydencja adresowana do najbardziej wymagających klientów. Ekskluzywna rezydencja objęta popularnym wśród klientów programem „Kupujący nie płaci prowizji”. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 1994 roku. działka rozciąga się na powierzchni 1 000 metrów kwadratowych.

Nasza agencja zajmie się skompletowaniem wszystkich potrzebnych dokumentów, a także bezpłatnie pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Posiadamy w ofercie kilkaset nieruchomości do sprzedaży i wynajmu w Częstochowie. Współpracujemy także z największymi deweloperami na Costa Blanca w Hiszpanii. Zapraszamy. (188-1485)

Kontakt:
e-mail: m.kopcik@wgn.pl
Tel. +48 883 377 593