slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Warszawa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Warszawa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Warszawy (mazowieckie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 230 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 990 tys. zł (4 304 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 965 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie siedmiu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się w pierwszej kolejności przepięknie zaaranżowaną przez architekta terenów zielonych działką z fantastycznym ogrodem. Stoją tutaj dodatkowo: grill, wędzarnia i drewniana wiata. Właściciele aut docenią z pewnością wolno stojący garaż z kotłownią. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia właścicielom życie na światowym poziomie w otoczeniu niezliczonych udogodnień (jak np. ogrzewanie podłogowe) i w poczuciu bezpieczeństwa.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca wytwornym wnętrzem z następującym układem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: łazienka + 2 pokoje + spiżarnia + łazienka + sypialnia + kuchnia + pokój dzienny + taras;
KONDYGNACJA 1: garderoba + łazienka + 4 pokoje.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazałą bryłą oraz rewelacyjną lokalizacją w bezpiecznej okolicy nieopodal lasu i zalewu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów oraz agentów WGN. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego. Gorąco polecam i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-2345)

Kontakt:
e-mail: g.wincenciak@wgn.pl