slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2012 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 11 036 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na jednej kondygnacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,95 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 176,7 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 5 000 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się bajkowym ogrodem z zagospodarowaną działką. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do zamożnych rodzin, które oczekują życia na europejskim poziomie w otoczeniu ciszy, wygody, eleganckich wnętrz oraz najlepszej klasy materiałów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa urządzonym z dbałością o każdy detal wnętrzem: kotłownia + wiatrołap + spiżarnia + garderoba + kuchnia + 3 sypialnie + pokój dzienny + komunikacja + + 2 garaże + 2 łazienki + taras / zimowy ogród.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowo-oświatowej. Okolica uważana jest za spokojną, bezpieczną i cichą. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do Trójmiasta. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa starannie utrzymaną działką, na której mamy m.in. trampolinę dla dzieci + budynek do zabaw + własny, zarybiony staw + miejsce na ognisko + szklarnię. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji (panele fotowoltaiczne).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom wysoki stopień komfortu i bezpieczeństwa (kamery + monitoring + system alarmowy). Na zamożnych klientów posiadających więcej niż jeden samochód czeka 2-stanowiskowy garaż. Właściciel dopuszcza też opcję pozostawienia umeblowania + wyposażenia (do uzgodnienia). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z ujętymi w cenie wszystkimi dodatkami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Pamiętaj, że współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-399)

Kontakt:
e-mail: m.stacewicz@wgn.pl