przestronny salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży we Wrocławiu

Rezydencja na sprzedaż we Wrocławiu

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 210 metrów kwadratowych we Wrocławiu (dolnośląskie) za 770 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja wyróżnia się swoją niezwykle cichą, spokojną i atrakcyjną lokalizacją na bezpiecznym osiedlu. Ekskluzywna rezydencja adresowana do rodzin ceniących komfort, bliską odległość do dużych aglomeracji, a zarazem dające możliwość odpoczynku i rekreacji po dniu pracy.

Długą listę zalet luksusowej rezydencji otwiera przepiękna działka z wypielęgnowanym ogrodem, na którym znajdziemy wiele nasadzeń drzew, krzewów oraz kwiatów. Ogród wyposażony został w nowoczesny i automatyczny system nawadniania roślin. Wisienką na torcie jest porastająca działkę specjalna trawa typu „Wembley”, będąca żywym, puszystym dywanem. To między innymi dlatego wiosenno-letnie spacery na boso, po tym ogrodowym dywanie dają niezapomniane przeżycia. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji przedstawia się jak poniżej:
KONDYGNACJA 0: garaż + piwnica piwna + hol + kuchnia + kotłownia + salon + pokój biurowy + łazienka
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + pokój fitness + balkon + garderoba + łazienka z wc + hol
KONDYGNACJA 2: salon bilardowy

Luksusowa rezydencja zapewnia wszystkim mieszkańców poczucie bezpieczeństwa dzięki zaawansowanemu technologicznie systemowi alarmowemu. Na osobną uwagę zasługuje wnętrze ekskluzywnej rezydencji wykończone przy pomocy architekta w najwyższym możliwym standardzie. Materiały wykończeniowe zostały sprowadzane aż z USA i Niemiec. Luksusowa rezydencja niezwykle ekonomiczna w utrzymaniu.

Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2014 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 1 000 metrów kwadratowych. Luksusowa rezydencja objęta słynnym i popularnym wśród klientów programem: „Kupujący nie płaci prowizji”. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zapewniamy kompleksową obsługę: pomoc w uzyskaniu korzystnego kredytu w jednym z ponad 20 banków, ubezpieczenia w tym domu, usługi rzeczoznawcy-wyceny, obsługę notarialną, przekazanie nieruchomości, usługi remontowe, aranżację wnętrz, projektowanie ogrodów.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Nieruchomości Anna Busiowicz-Wadlewska. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (174-158)

Kontakt:
Tel. +48 791 411 196