po lewej salon po prawej gabinet w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży we Wrocławiu

Rezydencja na sprzedaż we Wrocławiu

Luksusowa rezydencja o powierzchni 173 metrów kwadratowych we Wrocławiu (dolnośląskie) za 1,15 mln złotych na sprzedaż.
Cena ekskluzywnej rezydencji od negocjacji ze zdecydowanym klientem. Najmocniejsze atuty luksusowej rezydencji to na pewno ekskluzywne wnętrze, najlepszej jakości materiały wykończeniowe, solidność wykonania oraz dbałość o szczegóły przy projektowaniu i aranżacji.

Komfort użytkowania ekskluzywnej rezydencji podnosi rozprowadzone na parterze ogrzewanie podłogowe. Wnętrze luksusowej rezydencji tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: salon + garaż + taras + przedpokój + aneks kuchenny + pomieszczenie gospodarcze + jadalnia + łazienka
KONDYGNACJA 1: pokój wypoczynkowy + łazienka + gabinet + garderoba + 2 sypialnie.

Kolejną zaletą ekskluzywnej rezydencji jest na pewno jej prestiżowa lokalizacja na terenie zamkniętego osiedla, w otoczeniu zieleni. W sąsiedztwie pełna infrastruktura. Luksusowa rezydencja oddana do użytku została w 2013 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 720 metrów kwadratowych. Ekskluzywna rezydencja przygotowana od razu do zamieszkania. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 25 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszelkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (150-951)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549