slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Wieluń (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wieluń (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wielunia (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 800 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 4 744 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 185,5 metra kwadratowego luksusowej powierzchni, pięć pokoi na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2004 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 880 tys. zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa doskonałą lokalizacją wśród nobilitującej zabudowy jednorodzinnej, w bezpiecznej i cichej okolicy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została w liczne nowoczesne rozwiązania, jak np. elektryczne rolety zewnętrzne + instalacja TV + fotowoltaiczne panele. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży obejmuje kuchenne meble łącznie ze sprzętem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ciekawą bryłą i imponującą architekturą. Do długiej listy zalet oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji warto jeszcze dopisać przepiękne tarasy i balkony. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0: garaż + kotłownia + łazienka z wc + wiatrołap + korytarz + spiżarnia + jadalnia + kuchnia + taras + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: korytarz + łazienka z wc + 3 pokoje + garderoba + balkon + sypialnia;
KONDYGNACJA 2: pomieszczenia strychowe.

Zapraszamy na prezentacje tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie kredytów hipotecznych. Współpracujemy z kilkunastoma bankami, co oznacza, że gwarantujemy profesjonalną pomoc w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na zakup lub remont luksusowej rezydencji. Inne oferty naszego biura można znaleźć na: www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1547)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl