slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Wisła

Rezydencja na sprzedaż Wisła

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Wiśle (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na czterech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 600 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 3,199 mln zł (5 332 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 5 300 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie siedmiu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim właścicielom i ich rodzinom najwyższy stopień bezpieczeństwa, co gwarantuje nowoczesna instalacja alarmowa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również atrakcyjną lokalizacją w malowniczym zakątku. Nieopodal znajdziemy słynne jezioro oraz wodospad. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoim komfortowym i eleganckim wnętrzem z następującym rozkładem:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN:
– garderoba;
– kotłownia;
– pralnia;
– 2-stanowiskowy garaż;
– pomieszczenie klubowe z minibarem;
– kuchnia;
– suszarnia;
KONDYGNACJA ZERO:
– taras;
– 2 łazienki;
– garderoba;
– hol;
– pokój dzienny;
– kuchnia;
– 2 wc;
– sypialnia;
– salon;
KONDYGNACJA JEDEN:
– pokój;
– 2 łazienki;
– kuchnia;
– pokój dzienny;
– 3 balkony;
– sypialnia;
KONDYGNACJA DWA:
– powierzchnia do adaptacji na cele mieszkaniowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje przepięknie zaaranżowanym wnętrzem. Mamy tutaj włoskie meble, kryształowe żyrandole, marmury, wanny z hydromasażem i pałacowe parkiety. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją fantastyczną działką z wieloma elementami małej architektury. Znajdziemy tu drewnianą altanę ogrodową, fontannę, marmurową altanę z witrażem, grill z kominkiem etc. Znajdziemy tu również wiele ciekawych i kolorowych roślin.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana zamożnym klientom, którzy kochają góry, piękne widoki, aktywny wypoczynek oraz komfort, prestiż i luksus. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-699)

Kontakt:
e-mail: sjagusiak@wgn.pl