slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kalisz

Apartament do sprzedaży Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 350 tys. zł (4 070 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznej kamienicy o pięciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 86 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Drugie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego. Mamy tutaj słynną galerię handlową z wieloma sklepami, restauracjami, dyskontami, punktami usługowymi itp. Amatorzy zdrowego stylu życia docenią pobliską siłownię. W okolicy mieszczą się również szkoły. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przeszedł generalny remont. W trakcie prac remontowych między innymi usunięto piec kaflowy, wstawiono plastikowe okna, ogrzewanie, wymieniono instalację elektryczną etc.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z piwnicą. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca także swoim estetycznie zadbanym wnętrzem: łazienka z wc + kuchnia + pokój dzienny + balkon + sypialnia + korytarz. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1274)

Kontakt:
e-mail: w.garncarek@wgn.pl