slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 294,71 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,6 mln zł (5 429 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 500 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2019 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności swoją reprezentacyjną architekturą oraz stylowo wykończonym na najwyższym poziomie i z wyczuciem smaku wnętrzem. Do długiej listy zalet oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji warto dodać funkcjonalny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach:
KONDYGNACJA 0: kotłownia + wc + wiatrołap + przedpokój + łazienka + 2 sypialnie + pomieszczenie gospodarcze/pralnia + spiżarnia + jadalnia + kuchnia + taras + pokój dzienny + przedpokój;
KONDYGNACJA 1: przestrzeń do własnej organizacji i aranżacji np. z podziałem na balkon, aneks kuchenny, pokój dzienny, łazienkę, 2 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może bajecznym ogrodem obsadzonym niskopienną roślinnością. Mieszczą się tu również elementy malej architektury, jak skalniak i drewutnia. Efektownie prezentuje się również oryginalne oświetlenie punktowe tworzące niebywały klimat miejsca. Właściciele aut docenią na pewno wolno stojący garaż przy budynku + podjazd + parking (poza ogrodzeniem, natomiast podjazd zabezpieczony automatyczną bramą wjazdową).

Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Prezentacje luksusowej rezydencji na sprzedaż odbywa się wyłącznie w obecności agenta prowadzącego. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16365)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl