slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,499 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 250 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 713 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1998. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 996 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem. Znajdziemy tu:
KONDYGNACJĘ -1: dwa garaże;
KONDYGNACJĘ 0: basen + taras + łazienkę + kuchnię + pokój dzienny + hol;
KONDYGNACJA 2: łazienkę + balkon + 2 pokoje + aneks kuchenny + pokój dzienny + hol.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim domownikom europejski poziom życia w komforcie i poczuciu bezpieczeństwa. We wnętrzu mamy, dla przykładu, rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Duża zaletą oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji są imponujące widoki z okien na przepiękne góry. Luksusowa rezydencja na sprzedaż spodoba się także amatorom aktywnego wypoczynku, ponieważ w niedalekiej odległości znajdą oni fantastyczne trasy narciarskie, aleje spacerowe oraz ścieżki rowerowe. Rodziny posiadające samochód docenią z kolei garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w cichym i spokojnym punkcie, na obrzeżach centrum. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Wisienką na torcie oferty sprzedaży tej luksusowej rezydencji jest prywatny basen.

Serdecznie zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26833)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl