stylowo wykończony pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Żary

Rezydencja na sprzedaż Żary

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Żarach (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 2 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 180 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 550 000 zł (8 611 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 426 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie 5 pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– lokal użytkowy pod działalność gastronomiczną
– pomieszczenia piwniczne
PIĘTRO I:
– salon
– kuchnia
– 2 pokoje
– łazienka
– kotłownia
PIĘTRO II:
– garderoba
– łazienka
– sypialnia
– pokój
– taras.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z kompletnym wyposażeniem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu. Dba o to m.in. monitoring obsługiwany przez profesjonalną firmę monitorującą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji (nowa fotowoltaika (5,7 KW). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może znakomitą lokalizacją blisko centrum miasta. Na wyciągnięcie ręki szkoła, przedszkole, żłobek, sklepy i markety. Polecam i zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Pomagamy bezpłatnie w załatwieniu kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (046-46)

Kontakt:
e-mail: m.czyzowska@wgn.pl