wytworne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Gliwice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gliwice (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gliwic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 859 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 386,76 m2 powierzchni posadowiona na działce 755 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 7 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1973. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 2 221 zł/m2, liczbą 4 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale – znakomicie nadaje się nie tylko do zamieszkania przez wieloosobową rodzinę, ale również na prowadzenie w niej działalności komercyjnej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto swoją zieloną lokalizacją w bezpiecznej, cichej i spokojnej okolicy. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy place zabaw, obiekty sportowe, żłobki, przedszkola, szkoły, markety, dyskonty popularnych sieci, sklepy, punkty usługowe itp. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno 2-stanowiskowy garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dba o to m.in. solidne ogrodzenie, monitoring oraz instalacja alarmowa.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PIWNICA
PARTER: część usługowa/komercyjna
PIĘTRO I: salon + kuchnia + łazienka + 5 sypialni
PIĘTRO II: salon + kuchnia + łazienka + 5 sypialni.
Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje wyposażenie kuchni. Reszta wyposażenia do uzgodnienia indywidualnie z właścicielem.

Współpracując z WGN Sosnowiec WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającymi na terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Oferta na wyłączność. Dodatkowo kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy Twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa również zamiana lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Ponadto wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2955)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl