slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Zgorzelec (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Zgorzelec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Zgorzelca (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 180 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 599 tys. zł (3 328 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 3 246 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się w pierwszej kolejności swoim przepięknym ogrodem oraz wystylizowanym wnętrzem:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN: kotłownia + spiżarnia;
KONDYGNACJA ZERO: kuchnia + korytarz + ganek + przedpokój + łazienka + pokój dzienny + sypialnia;
KONDYGNACJA JEDEN: korytarz + taras + 3 sypialnie + łazienka + garderoba.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje również doskonałą lokalizacją nieopodal autostrady A4 oraz strefy ekonomicznej. W zasięgu wzroku stacja paliw, sklep oraz rozległe tereny zielone. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż stanowi część elitarnego kompleksu z dodatkowymi zabudowaniami gospodarczymi, a także garażem. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

WGN gwarantuje pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13998)

Kontakt:
e-mail: j.rajczakowski@wgn.pl