slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Estepona (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2 937 265 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 338 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 000 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 8 690 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim domownikom życie na królewskim poziomie z prywatnym basenem oraz bajecznym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu (klimatyzacja). Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: aneks kuchenny + 3 łazienki + taras + salon + 4 sypialnie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca [ponadto swoim słonecznym wnętrzem zaprojektowanym w śródziemnomorskim stylu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje imponujące widoki z okien na morze i pole golfowe. Właściciele aut docenią na pewno miejsce parkingowe. Atrakcyjna lokalizacja – luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w rewelacyjnej okolicy, w otoczeniu niezbędnego zaplecza handlowo-usługowego. Spacer na plażę nie powinien zająć więcej niż kilka minut. Wokół dużo zieleni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

WGN zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentację wybranych wcześniej ekskluzywnych rezydencji, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9460)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl