widok od strony jadalni na ekskluzywne wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Wygodny metraż 101,5 mkw. łącznie z ogromną działką 687 mkw. i atrakcyjną ceną 459 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z 4 pokoi rozmieszczonych na 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 4 522 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż odremontowana w najwyższym standardzie. W trakcie prac remontowych położono nowe instalacje:
– energetyczną
– wodno-kanalizacyjną
– gazową
– telewizyjną.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PARTERZE: pokój dzienny + kuchnia + jadalnia + pokój + łazienka + pomieszczenie gospodarcze + klatka schodowa/korytarz + taras
na PIĘTRZE: 2 pokoje + komunikacja/hol.
Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż przystosowane do potrzeb osób z problemami w poruszaniu. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży są zaprojektowane pod okiem projektanta wnętrz i architekta. Na osobną uwagę zasługuje przepięknie zadbany i zagospodarowany ogród, gdzie rosną jabłonie, czereśnie, wiśnie, brzoskwinie, winogrona etc. Osoby zmotoryzowane ucieszy z pewnością garaż blaszak. Dużym udogodnieniem jest obecność praktycznego zabudowania gospodarczego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, w okolicy cichej i spokojnej, a jednocześnie bliskiej centrum. Na wyciągnięcie ręki znajdują się markety popularnych sieci, szkoły, przedszkola, boiska, place zabaw, placówka bankowe. Amatorzy aktywnego wypoczynku ucieszą się z obecności długich ścieżek rowerowych.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami droga mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5350)

Kontakt:
e-mail: j.noga@wgn.pl