slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na wynajem Szczecin (okolice)

Rezydencja na wynajem Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o 1 kondygnacji na dużej i pięknie zadbanej działce (700 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z 2020 roku, z rynku pierwotnego. Powierzchnia 110 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na 4 pokoje. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 7 000 zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Luksusowa rezydencja na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia oczarowuje już od pierwszego przekroczenia progu swoim komfortowym, eleganckim i wysmakowanym wnętrzem z praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
POZIOM 0: wc + garderoba + taras + kuchnia + salon;
POZIOM 1: łazienka + pralnia + 3 sypialnie;
POZIOM 2: pomieszczenia strychowe.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia mieści się w cichej i bezpiecznej lokalizacji. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu całkowicie wyposażona (w kuchni wszelkie przedmioty podstawowego użytku) z opcją doposażenia przez właściciela pod konkretne potrzeby nowego najemcy. Wnętrza luksusowej rezydencji do wynajmu zaprojektowane w jasnych kolorach, z dużą ilością luster, co optycznie powiększa przestrzeń. Na uwagę zasługuje również przepięknie utrzymany ogród. Luksusowa rezydencja na wynajem dotychczas nie była zamieszkała.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12053)

Kontakt:
e-mail: p.baszkowska@wgn.pl