slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (San Pedro del Pinatar)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (San Pedro del Pinatar)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w San Pedro del Pinatar (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 95 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 264 300 zł (13 308 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 173 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana zostanie do użytku w 2023 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się malowniczą lokalizacją w miejscowości położonej między morzem a słonymi lagunami. Na osobną uwagę zasługuje tutejszy mikroklimat, który został okrzyknięty przez WHO za jeden z najzdrowszych na ziemi. Wielbiciele długich spacerów ucieszą się z alei spacerowych, przepięknych plaż z białym piaskiem oraz atrakcyjnego deptaka wzdłuż pasażu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo (antywłamaniowe drzwi). Właściciele aut docenią miejsce parkingowe. Wytworne i zaaranżowane w modnym designie wnętrze obejmuje: taras + 2 łazienki + 3 sypialnie + kuchnię + pokój dzienny. Na koniec warto zauważyć, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca także prywatnym basenem, nowoczesną architekturą i ciekawym solarium (tarasem) na dachu.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych ekskluzywnych rezydencji na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9517)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl