slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na wynajem Szczecin (okolice)

Rezydencja na wynajem Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa, a także funkcjonalny rozkład pięciu pokoi to najmocniejsze atuty oferowanej do wynajmu luksusowej rezydencji. Ekskluzywna rezydencja na wynajem pochodzi z rynku wtórnego i wybudowana została przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dwie kondygnacje. Luksusowa rezydencja do wynajęcia dedykowana majętnym osobom, które chcą mieszkać na dużej działce (500 m2), w stosunkowo nowym budynku (2009 rok) i nie przerazi ich cena 7 tys. zł/m-c. Długą listę zalet oferowanej do wynajmu ekskluzywnej rezydencji zamyka duży metraż 145 m2.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu gwarantuje zarówno najwyższy stopień bezpieczeństwa, jak i komfortu. O to pierwsze troszczy się domofon + system alarmowy + antywłamaniowe rolety, natomiast komfort zapewnia ogrzewanie podłogowe. Duża zaletą oferowanej na wynajem luksusowej rezydencji są zapierające dech w piersiach widoki z okien.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia wyróżnia się malowniczą lokalizacją w otoczeniu lasów. Swoje miejsce na ziemi znajdą tu amatorzy aktywnego wypoczynku ze względu na pobliskie trasy rowerowe i piesze. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa również starannie utrzymaną działką z przepięknym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu zachwyca także eleganckim, wytwornym i przestronnym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pokoi:
KONDYGNACJA 0: garaż + pomieszczenie gospodarcze + wiatrołap + łazienka z wc + kuchnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: łazienka + 4 sypialnie;
KONDYGNACJA 2: powierzchnia do zagospodarowania.
Zmotoryzowani zainteresują się na pewno garażem. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13932)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl