salon w stylu klasycznym z kominkiem w luksusowej rezydencji do wynajęcia w Kwidzynie

Rezydencja na wynajem w Kwidzynie

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 200 metrów kwadratowych w Kwidzynie (pomorskie) za 5 tysięcy złotych miesięcznie do wynajmu.
Uwaga – w ramach wynajmu luksusowej rezydencji najemca zobowiązany jest do pielęgnacji zieleni na całej posiadłości oraz opiekowania się psem.

Ekskluzywna rezydencja wyróżnia się przepięknie zadbaną i zagospodarowaną działką, na której stoi drewutnia oraz gdzie znajdują się dwa duże, zarybione stawy z wyspą na środku. Ponadto działka obsadzona jest wieloma drzewami, zarówno liściastymi, jak i iglastymi. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji wykończone w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie przy użyciu jedynie materiałów najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja wchodzi w skład kompleksu dwóch budynków:
BUDYNEK 1 / POZIOM 1 i 2: salon + balkon + kuchnia + jadalnia + sypialnia + pomieszczenie gospodarcze + łazienka
BUDYNEK 2 / POZIOM 1: taras + przedsionek + wc + salon + jadalnia + kuchnia
BUDYNEK 2 / POZIOM 2: 3 sypialnie + przedpokój + łazienka + balkon
BUDYNEK 2 / STRYCH

Atrakcyjna, malownicza lokalizacja to kolejna z długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji. Wokół cisza, spokój, bujna przyroda. Łatwy i wygodny dojazd do centrum miasta. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 20 000 metrów kwadratowych. W razie pytań – zadzwoń, zapytaj i umów się na wizytę w luksusowej rezydencji. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 51. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-3800)

Kontakt:
Tel. +48 55 277 65 09
Tel. +48 603 70 55 85