slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na wynajem Wałbrzych (okolice)

Rezydencja na wynajem Wałbrzych (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa, a także funkcjonalny rozkład 4 pokoi to najmocniejsze atuty oferowanej do wynajmu luksusowej rezydencji. Ekskluzywna rezydencja na wynajem pochodzi z rynku wtórnego i wybudowana została przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. 3 kondygnacje. Luksusowa rezydencja do wynajęcia dedykowana majętnym osobom, które chcą mieszkać na dużej działce (800 m2), w stosunkowo nowym budynku i nie przerazi ich cena 4 tys. zł/m-c. Długą listę zalet oferowanej do wynajmu ekskluzywnej rezydencji zamyka duży metraż 200 m2.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja do wynajmu dedykowana majętnym osobom i rodzinom, które szukają komfortowego i przytulnego miejsca do zamieszkania. Ekskluzywna rezydencja na wynajem poszczycić się może przestronnym i zaprojektowanym z wyczuciem dobrego gustu wnętrzem. Luksusowa rezydencja do wynajmu wyposażona została w wiele nowoczesnych rozwiązań (dostępne łącze światłowodowe). Właściciele aut docenią wolno stojący garaż. Wszystkim z kolei przyda się posadowiona na działce wędzarnia + miejsce do grillowania. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia przeszła generalny remont. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest z pełnym, nowym wyposażeniem oraz umeblowaniem.

Skontaktuj się z nami drogą mejlową już dziś i zgłoś swoje zainteresowanie. Serdecznie polecam i zapraszamy na darmową prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia. Klienci naszego biura objęci są programami lojalnościowymi firm: Bell-Pol oraz Leroy Merlin, dzięki którym mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów, materiałów do swoich nowo nabytych u nas lokali. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-213)

Kontakt:
e-mail: swidnica@wgn.pl