slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Mazury

Rezydencja na sprzedaż Mazury

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej, komfortowej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 293 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 900 tys. zł (3 072 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 550 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie dziewięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności imponującą lokalizacją w jednej z najpiękniejszych w Polsce okolic. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się blisko znanego jeziora. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa wypielęgnowaną i starannie utrzymaną działką z doskonale przystrzyżonym trawnikiem. Rosną tu nasadzenia krzewów, drzewa ozdobne, owocowe krzewy itp. Rodziny posiadające samochód zainteresuje przylegający do budynku garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia mieszkańcom imponujące widoki z okien na słynne, mazurskie jezioro. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto zaaranżowanym w modnym stylu wnętrzem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż stanowi część nobilitującego kompleksu zabudowań łącznie z drugim budynkiem mieszkalnym:
BUDYNEK NR 1 / KONDYGNACJA 0: łazienka z wc + wiatrołap + pokój dzienny + kuchnia;
BUDYNEK NR 1 / KONDYGNACJA 1: garderoba + 2 pokoje + pokój kąpielowy + balkon + garderoba + 2 sypialnie;
BUDYNEK NR 2 / KONDYGNACJA 0: kuchnia + wc + pokój dzienny;
BUDYNEK NR 2 / KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + łazienka + 2 balkony + wc.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-1298)

Kontakt:
e-mail: irena.olczak@wgn.pl