okazała bryła ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia Wrocław

Rezydencja na wynajem Wrocław

Luksusowa rezydencja do wynajęcia we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do wynajmu z 1920 roku o powierzchni 300 m2 i atrakcyjnej cenie 12 tys. zł/m-c. Luksusowa rezydencja na wynajem w wolno stojącej zabudowie z rynku wtórnego. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia zaoferować może przyszłym najemcom najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu. Wszystkie trzy kondygnacje wykończone zostały materiałami najlepszej klasy. Luksusowa rezydencja do wynajmu posadowiona została na 1000-metrowej działce. Wnętrze rozplanowano w funkcjonalnym układzie dziesięciu pokoi. Ekskluzywna rezydencja na wynajem dedykowana osobom, dla których jakość, prestiż, wygoda i najwyższy standard życia są priorytetami. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 22 tys. zł.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu dedykowana szerokiej grupie klientów: zarówno rodzinom, osobom indywidualnym, jak i do firmom. Właściciele większej liczby aut docenią 5 miejsc parkingowych + garaż. Wnętrze oferowanej na wynajem luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0: hol + wc + serwerownia + magazyn + kuchnia + 3 pokoje
KONDYGNACJA 1: hol + wc + łazienka + 4 pokoje
KONDYGNACJA 2/PODDASZE: łazienka + 2 pokoje + hol.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia wyróżnia się prestiżowym i wysmakowanym wnętrzem, a także doskonałą lokalizacją w sąsiedztwie pięknego parku. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w ramach elitarnego programu „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15678)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl