komfortowy salon z kominkiem w luksusowej rezydencji na wynajem Inowrocław

Rezydencja wynajem Inowrocław

Luksusowa rezydencja do wynajęcia o powierzchni 200 metrów kwadratowych w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie) za 4 tysiące złotych miesięcznie.
Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia w zabudowie wolno stojącej na działce 1 165 metrów kwadratowych. Siedem pokoi. 1 kondygnacja. Luksusowa rezydencja do wynajmu przygotowana do wprowadzenia się nowych najemców.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem dedykowana najbardziej wymagającym klientom, zarówno indywidualnym, jak i firmom. Wnętrze luksusowej rezydencji do wynajęcia tworzą:
– salon
– 2 kuchnie
– 7 sypialni
– 2 łazienki
Do ekskluzywnej rezydencji na wynajem można wejść przez dwa niezależne wejścia. Bezpieczeństwo wszystkim mieszkańcom luksusowej rezydencji do wynajmu gwarantuje monitoring. Duży parking – przy ekskluzywnej rezydencji na wynajem znajdują się miejsca parkingowe na kilka aut, a nawet samochody ciężarowe.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia odremontowana w 2017 roku. Wnętrze nieumeblowane – ewentualne umeblowanie do ustalenia z właścicielem. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnej rezydencji do wynajmu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2-miesięcznego czynszu najmu. Zapraszamy na prezentację. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. (037-3246)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl
Tel. +48 52 318 79 38
Tel. +48 602 834 448