slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Zagraniczne apartamenty w ofertach biur WGN

Zagraniczne apartamenty w ofertach biur WGN

Zagraniczne apartamenty na sprzedaż nieustannie zwracają uwagę inwestorów, którzy poszukują nieruchomości wartych zakupu. Nieruchomości z segmentu premium zdają się coraz częściej interesować osoby, które właśnie w lokalach chciałyby ulokować swój kapitał finansowy. Jednak inwestorzy nie ograniczają się do śledzenia wyłącznie krajowej oferty. Chętnie sprawdzają także dostępność zagranicznych kwater, które niejednokrotnie dostępne są w atrakcyjnych cenach nabycia. Jakie nieruchomości można kupić za granicą? Postanowiliśmy przyjrzeć się bieżącej ofercie biur WGN.

Apartamenty na sprzedaż na rynku krajowym

Krajowy rynek może zaoferować nabywcom atrakcyjne apartamenty na sprzedaż. Niemniej sektor nieruchomości premium w Polsce w dalszym ciągu jest w fazie rozwoju, w związku z czym wybór nieruchomości jest ograniczony. Luksusowe mieszkania można nabyć najczęściej w największych aglomeracjach miejskich oraz w miejscowościach typowo turystycznych.

Poza granicami kraju także czekają atrakcyjne nieruchomości

Nie tylko w Polsce inwestorzy mogą szukać atrakcyjnych lokali mieszkalnych z sektora premium. Warto przeglądać także oferty lokali w wysokim standardzie, które są zlokalizowane poza naszym krajem. Niekiedy można się natknąć na prawdziwe perełki ofertowe. Dobre okazje nie grzeją jednak długo miejsca na rynku. Z tego względu należy regularnie przeglądać propozycje sprzedaży zagranicznych deweloperów.

Jakich apartamentów na sprzedaż poszukują nabywcy?

Jakie apartamenty na sprzedaż przyciągają inwestorów komercyjnych? Często pod uwagę biorą oni cenę nieruchomości. Bardzo istotną rolę odgrywa także lokalizacja inwestycji. Poza samym lokum mieszkalnym inwestorzy powinni brać pod uwagę także budynek oraz jego otoczenie. Szczegóły takie jak atrakcje w obrębie inwestycji, bliskość terenów rekreacyjnych, standard klatek schodowych, ilość wind w budynku, poziom standardu itp. – na wszystkie te kwestie warto zwracać uwagę.

Jeśli lokum mieszkalne ma zostać nabyte w celach inwestycyjnych, tj. na przykład na wakacyjny wynajem, to warto poszukać inwestycji realizowanych typowo pod cele turystyczne. Chodzi o obiekty mieszkalne, które z pozoru wyglądają jak zwykłe osiedla, jednak w budynkach znajdują się recepcje, posiadają one rekreacyjne strefy wspólne itp.

Gdzie szukać zagranicznych nieruchomości?

Gdzie najlepiej szukać zagranicznych nieruchomości z sektora premium? Rozsądne jest skorzystanie ze wsparcia profesjonalnego biura w obrocie nieruchomościami. Ciekawym kierunkiem może być Cypr. To dobra lokalizacja, jeśli chodzi o inwestowanie w nieruchomości. Cypr może też stanowić doskonałą lokalizację do prywatnych wyjazdów urlopowych. Co obecnie oferuje tamtejszy rynek sprzedaży?

Oferta apartamentów na sprzedaż w bazie biur WGN

Jakie zagraniczne apartamenty na sprzedaż znajdują się obecnie w bazie biur WGN? Postanowiliśmy przejrzeć nieruchomości położone na Cyprze. Poniżej prezentujemy kilka przykładowych ofert. Ich przedstawienie pozwoli lepiej zaprezentować standard, jakiego mogą spodziewać się nabywcy, a także przybliży ceny nieruchomości zlokalizowanych w konkretnej lokalizacji.

WGN Lublin jest wyłącznym agentem sprzedaży atrakcyjnego mieszkania za granicą. Apartament na sprzedaż zlokalizowany jest w miejscowości Iskele na Cyprze. Nieruchomość pochodzi z rynku pierwotnego. Oferowany lokal mieszkalny liczy 71 metrów kwadratowych powierzchni i zapewnia dostęp do 2 pokoi. Znajduje się na 10 piętrze w 10.kondygnacyjnym budynku. M. jest w stanie deweloperskim. Na terenie inwestycji znajdują się liczne udogodnienia, w tym basen i centrum handlowe. Odległość od morza wynosi około 1,5 km.

W ramach kompleksu powstaje 10 budynków mieszkalnych. Na terenie inwestycji właściciele znajda nie tylko baseny, ale także centrum SPA, łaźnię turecką, restauracje, strefę rekreacyjną, parkingi.

Cena ofertowa nieruchomości wynosi 569 440 złotych, co daje 8 020 złotych za metr kwadratowy.

WGN Zawiercie jest wyłącznym agentem sprzedaży lokalu mieszkalnego, który położony jest w miejscowości Iskele. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku i pochodzi z rynku pierwotnego. Jest to niewielkie lokum mieszkalne o powierzchni 40 metrów kwadratowych, które oferuje dostęp do 2 pokoi. Lokal mieszkalny mieści się na najwyższej, 13. kondygnacji.

Atutem inwestycji jest malowniczy widok na morze. Lokal mieszkalny wykończony został przy użyciu najwyższej jakości materiałów i jest gotowy do zamieszkania. Na terenie inwestycji znajduje się duży basen ze zjeżdżalniami, plac zabaw dla dzieci oraz inne atrakcje. W niewielkiej odległości od inwestycji zlokalizowane są sklepy oraz restauracje.

Cena ofertowa nieruchomości wynosi 705 000 złotych, co daje 17 625 złotych za metr kwadratowy.

WGN Lublin jest wyłącznym agentem sprzedaży luksusowe nieruchomości zlokalizowanej w Iskele North Cyprus. Jest to jedna z prestiżowych dzielnic w mieście. Mieszkańcy mogą liczyć na spokój, bliskość plaż oraz morza oraz dużo zieleni. Niedaleko obiektu, w którym mieści się apartament na sprzedaż, znajduje się autostrada. W okolicy czekają także atrakcyjne miejsca do zwiedzania. Apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego. Ma powierzchnię 58 metrów kwadratowych i oferuje dostęp do 2 komfortowych pokoi.

Lokal mieszkalny mieści się na 1 piętrze w 11.kondygnacyjnym budynku. Na terenie obiektu znajdują się różne atrakcje, jak sala bilardowa, kryte i odkryte baseny, łaźnia turecka, centrum SPA, park dla dzieci itp.

Cena ofertowa apartamentu na sprzedaż wynosi 503 100 złotych, co daje 8 674 złotych za metr kwadratowy.

WGN Lublin jest wyłącznym agentem sprzedaży luksusowej nieruchomości zagranicznej, która mieści się na Cyprze Północnym Iskele, blisko Famagusty, z widokiem na morze. W ramach inwestycji dostępnych jest 5 budynków, w których mieści się 1000 lokali mieszkalnych. W każdym budynku znajduje się winda. W kompleksie można korzystać z wielu udogodnień, takich jak: baseny zewnętrzne, centrum SPA, sauna, siłownia, łaźnia turecka, restauracja, kawiarnia, bar oraz winne.

Na terenie inwestycji znajduje się też parking zewnętrzny oraz wewnętrzny. Obiekt posiada całodobową ochronę oraz monitoring. Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 80 metrów kwadratowych, który oferuje dostęp do 2 komfortowych pokoi. Znajduje się na 2 piętrze w 12.kondygnacyjnym budynku. Apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego.

Jego cena ofertowa wynosi 713 800 złotych, co daje 8 923 złotych za metr kwadratowy.

Podsumowanie

Ceny nieruchomości zagranicznych są zróżnicowane. Na podstawie powyższych przykładów dobrze widać, że nawet w obrębie jednego miasta ceny za apartamenty na sprzedaż potrafią się sporo różnić. Oferta zagranicznych deweloperów wydaje się być interesująca. Ceny nieruchomości są zależne od standardu, bliskości morza, dodatkowych atrakcji oferowanych w ramach kurortu itp.

Zakup mieszkania za granicą to ciekawe rozwiązanie także dla osób, które poszukują wakacyjnej nieruchomości na własne cele, którą dodatkowo chcieliby wynajmować. Dzięki temu nie tylko będą mieli stałe miejsce do wakacyjnych pobytów, jak również dodatkowe źródło przychodów, zwłaszcza w okresie wakacyjnym.

 

Magdalena Łozowicka
Redaktor Naczelna Komercja24.pl