slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Zamek do sprzedaży Dolny Śląsk

Zamek do sprzedaży Dolny Śląsk

  • Post category:Rezydencje

Luksusowy zamek na sprzedaż na Dolnym Śląsku. Ekskluzywny zamek do sprzedaży poszczycić się może ogromną powierzchnią 4 930 m2 i doskonale zagospodarowaną działką 133 100 m2. We wnętrzu oferowanego na sprzedaż luksusowego zamku znajdziemy liczne pokoje na czterech kondygnacjach. Ekskluzywny zamek do sprzedaży dedykowany jest klientom z najgrubszym portfelem szukającym życia na królewskim poziomie oraz prestiżu. Luksusowy zamek na sprzedaż z 1222 roku. Cena ekskluzywnego zamku do sprzedaży ustalona została na 7,5 mln zł. Na koniec warto podkreślić nie mniej atrakcyjną cenę za metr kwadratowy wynoszącą 1 521 zł/m2.

Luksusowy zamek na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywny zamek do sprzedaży zachwyca swoją malowniczą lokalizacją w otoczeniu wzgórz i słynnego parku krajobrazowego. Luksusowy zamek na sprzedaż w stylu renesansowym zachwyca ogromną i zagospodarowaną działką, na której mamy:
– zabudowy mieszkalne;
– zabudowy gospodarcze;
– źródła wód geotermalnych;
– folwark;
– park z średnim wiekiem drzewostanu na 110 lat;
– błonia;
– źródła wody wód mineralnych: pitnych i leczniczych.

Ekskluzywny zamek do sprzedaży otoczony dwoma fosami:
– wewnętrzną (z fortyfikacjami z 5 bastejami i kazamatami);
– zewnętrzną (z mostem kamiennym).
Luksusowy zamek na sprzedaż nie ma Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Luksusowy zamek na sprzedaż olśniewa ogromnym potencjałem inwestycyjnym, ponieważ perfekcyjnie nadaje się pod prowadzenie w nim działalności komercyjnej:
– baza noclegowa z gastronomicznym, rekreacyjnym, sportowym zapleczem;
– ośrodek turystyki kulturowej z konferencyjno-szkoleniową i hotelową funkcją.

WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Specjalizujemy w się w obsłudze rynku nieruchomości premium oraz komercyjnym. Polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego zamku na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego zamku na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego zamku do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3787)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl