słoneczny salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 469 000 zł (6 797 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 69 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. II piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południowy wschód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.  Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim nowoczesnym, eleganckim i przestronnym wnętrzem. Wszystkie pokoje i pomieszczeni są jasne, przestronne i zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom szukającym lokalu do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: pokój dzienny + kuchnia + łazienka z wc + 2 pokoje + balkon + przedpokój. Rozkład pomieszczeń daje wiele możliwości aranżacji. Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa monitoring. Amatorzy aktywnego wypoczynku na dwóch kołkach docenią rowerownię. Zmotoryzowanych natomiast uciszą liczne miejsca parkingowe przy budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się także swoją znakomitą lokalizacją w pobliżu rozwiniętej infrastruktury, jak np. szkoły, przedszkola, sklepów wielkopowierzchniowych, ośrodka zdrowia, apteki, kościoła etc. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13053)

Kontakt:
e-mail: a.owoc@wgn.pl