elegancko wykończony salon w luksusowym apartamencie na wynajem Konin

Apartament do wynajęcia Konin

Luksusowy apartament do wynajmu w Koninie (wielkopolskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na III piętrze z korzystną ekspozycją okien. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 400 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 52 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyróżnia się swoją prestiżową lokalizacją w ścisłym centrum miasta. Na wyciągnięcie ręki mamy sklepy, markety, punkty usługowo-handlowe etc. Luksusowy apartament do wynajmu adresowany do singli lub młodych małżeństw. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia:
– salon
– balkon
– aneks kuchenny
– pokój
– łazienka
– przedpokój.
Do luksusowego apartamentu na wynajem przynależy pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia przeszedł kapitalny remont w 2017 roku. W trakcie prac remontowych położono nową elektrykę, na podłogach w pokojach oraz kuchni panele, w łazience kafelki, na ścianach gładzie, wstawiono nowe okna PCV itp. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 500 zł. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament na wynajem) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-147)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl